Balanční boty

Chcete vylepšovat svou postavu a kondici, aniž by jste o tom věděla? To je sen většiny žen. Cvičení vyžaduje určité úsilí a ne vždy se nám do něj zrovna chce. Bohužel udržet si dlouhodobě pěknou postavu bez fyzické aktivity není možné. Vaší snaze mohou pomoci balanční boty s vícevrstevnou kolébavou podrážkou.

Chůze v botách s houpavým efektem

Zaoblená podrážka těchto bot vyžaduje, abyste při stání i chůzi neustále udržovala rovnováhu – vzniká tím takzvaný kolébavý efekt, který působí proti zkracování šlach a procvičuje svaly. Posiluje se tak svalstvo nohou, břicha i zad a poskytuje se úleva kloubům. Jsou tím kladeny také požadavky na koordinaci, podporuje se krevní oběh a zlepšuje celkové držení těla. A ještě jeden příjemná věc: měkká struktura odrážky a kolébání Vám připomenou chůzi naboso po jemném povrchu.

Pro posílení svalů na nohou i břišních a zádových svalů – pro lepší držení těla. Speciální vícevrstvá podrážka s kolébavým efektem.

Hubnutí s balančními botami?

Nikoliv, pokud reklama tvrdí, že zhubnete je to přemrštěné tvrzení. Můžete však napravit některé nešvary způsobené nošením lodiček (zkrácení některých svalů). Pozor cvičit a běhat se v nich nedá, mohla by jste si způsobit úraz. Pokud ale často chodíte, třeba za kočárkem, můžete pomocí těchto bot zajistit, že budou namáhány správné svaly a dojde k lepšímu vytvarování svalů nohou a hýžďí. Navíc možná odstraníte bolesti zad v křížové oblasti. Tak proč to nezkusit, za malou investici to stojí!

Boty z imitace kůže a textilu se speciální podrážkou z gumy. Stimuluje krevní oběh a aktivuje smysl pro rovnováhu a všechny tělesné svaly. Perfektní pro ty, kdo by si chtěli zvýšit kondici.SOUVISEJÍCÍ ŠTÍTKY:
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:


AKCE Bonami.cz kredit 200 Kč!

Mrkni na Bonami.cz e-shop plný pěkných věcí do domácnosti za super ceny. Když se teď zaregistruješ přes tento odkaz, dostaneš kredit 200 Kč na první nákup, tak neváhej!


Slevové kupóny na Tipli

Objevte slevové kódy na Wolt, Mobelix, Knihy Dobrovský a další. Stačí se zaregistrovat zde a získáte peníze zpět na váš účet za nákupy v mnoha e-shopech!