Bodystat

Pokud sportujete nebo se snažíte zhubnout, neváhejte s vyšetřením profesionálním přístrojem Bodystat. Bodystat zjistí složení těla (procento tuku, vody a aktivní tělesné hmoty), bazální metabolismus a metabolickou potřebu při zvoleném stupni aktivity. Z těchto ukazatelů potom můžete vycházet při tréninku a sestavování jídleníčku na hubnutí. Navíc můžete velmi přesně a efektivně sledovat průběžně svoje výsledky. Nejpřesněji lze procento tuku v těle změřit přístrojem Bodystat, domácí „levné“ přístroje mohou nabízet nepřesné výsledky. Metabolismus každého člověka je velmi individuální. Bodystat dokáže určit parametry, které odhadnete bez profesionála velmi těžko.

Kam na BODYSTAT?

Bodystat Praha: AEST klinika dermoestetiky Praha 10, MojeKondice Praha 7, Radka Dohnalová Fitness Praha 4, Xfitness Praha 4, Petr Havlíček Praha 4, Endokrinologický ústav, IKEM Praha – Institut preventivního lékařství

Bodystat Ostrava: GYM FRAPP, Mudr. Šárka Andělová
Bodystat Brno: Nutrivia, Big One Fitness, Ústav preventivního lékařství
Bodystat Olomouc: OMEGASPORT , Fakultní nemocnice Olomouc
Bodystat Hradec Králové: Probajo
Bodystat Liberec: Fišer Fitness Pavlovice
Bodystat Pardubice: SPORT CENTRUM D+B
Bodystat Plzeň: Mudr. LuhanováSOUVISEJÍCÍ ŠTÍTKY:
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:


AKCE Bonami.cz kredit 200 Kč!

Mrkni na Bonami.cz e-shop plný pěkných věcí do domácnosti za super ceny. Když se teď zaregistruješ přes tento odkaz, dostaneš kredit 200 Kč na první nákup, tak neváhej!


Slevové kupóny na Tipli

Objevte slevové kódy na Wolt, Mobelix, Knihy Dobrovský a další. Stačí se zaregistrovat zde a získáte peníze zpět na váš účet za nákupy v mnoha e-shopech!