Boty Nike Free Run

Boty Nike, pro mě vždycky symbolizovaly špičku v botách na běhání. Společnost Nike je jedním z leaderů na trhu sportovní obuvi, který si může dovolit dokonalé testování funkčnosti a materiálů každé řady bot, které uvede na trh.
Nike Free Run jsou boty na běhání které mě zaujaly na první pohled. Je fakt, že měly i dobré promo v podobě vtipného videa. Normálně při výběru příšerně váhám a často koupi odkládám, protože se nemůžu rozhodnout. Free Run mě na první pohled uchvátily jako něco nového.

Taky mi reklama u tohoto modelu hodně zahrála na takovou tu strunu hodnoty, kterou pro mě představuje svoboda a volnost pohybu – výrazně profilovaná a prořezaná podrážka a odlehčený materiál lákající k obutí a běhu volnou krajinou. Bota Nike Free Run má simulovat běh naboso bez jeho nepříznivých aspektů, jako je nedostatek tlumení a nepříjemný vliv povrchu. Nike Free Run mají modely obuvi stejného jména s jinou číslovkou, jsou vyráběny v různé míře pružnosti.
Boty Nike Free Run jsou k dostání v různých barevných variantách a lišícím se stupněm flexibility. Nejpružnější je model Nike Free Run 3.0 s nejvyšší mírou pružnosti pak Nike Free Run 5.0 až po Nike Free 7.0, což je téměř klasická běžecká bota.SOUVISEJÍCÍ ŠTÍTKY:
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:


AKCE Bonami.cz kredit 200 Kč!

Mrkni na Bonami.cz e-shop plný pěkných věcí do domácnosti za super ceny. Když se teď zaregistruješ přes tento odkaz, dostaneš kredit 200 Kč na první nákup, tak neváhej!


Slevové kupóny na Tipli

Objevte slevové kódy na Wolt, Mobelix, Knihy Dobrovský a další. Stačí se zaregistrovat zde a získáte peníze zpět na váš účet za nákupy v mnoha e-shopech!