Cvičení doma: David Huf – Avon DVD Body Scuplt Trainnig

Kdysi jsem hojně navštěvovala hodiny Davida Hufa, které vedl v pražském fitcentru Factory Pro. Dokonce jsem si pod jeho vedením udělala minikurzík kickboxu. Hodiny aerobiku pod jeho vedením mě vždycky hodně bavily.

David Huf – Avon Body Sculpt Training – recenze DVD (vydavatel Avon)

S narozením syna se moje možnosti chodit cvičit dost omezily. Pak když byl trochu větší, pátrala jsem po tom, kam si jít s zacvičit, a jak jsem zjistila, omezil pro změnu svoje hodiny pro veřejnost zase David Huf, protože se věnoval svému malému synovi, který se v té době narodil.
Naplánovala jsem si svoje vlastní domácí „hodiny“ pod vlastním vedením, ale dopouštěla jsem se nedůsledností, zkracovala cvičení, vynechávala nepopulární cviky, lovila v paměti, co cvičit dál a proč … stále to nebylo ono. Nejsem ten typ, který byl na cvičení závislý a neobešla bych se bez něj, přesto můžu říct, že díky aerobiku a cvičení, byl můj život a pocity z něj vždycky o něco lepší, než v dobách, kdy to z nějakého důvodu nešlo.

Před druhým těhotenstvím s dcerou jsem si oblíbila power yogu a zařekla se, že jakmile to půjde tak začnu. Bohužel rozvrh hodin v nejbližším fitcentru mi opět udělal čáru přes rozpočet – jeho doba se kryla s dobou, kdy jsem musela pro syna do školky.

Jaké bylo moje překvapení, když jsem letos asi před měsícem dostala do ruky DVD s Davidem Hufem, které vytvořil v limitované edici pro Avon. Stalo se tak v době, kdy jsem už opravdu zoufale potřebovala pravidelné a důsledné cvičení, sice se blížily letní možnosti (kolo, běhání, výlety), jenže jsem tušila, že mě půlroční kojenec (moje druhé dítě – dcera) zase tak moc nikam nepustí.

Již jsem podle tohoto DVD několikrát cvičila, a musím říct, že je jako šité pro mě. Jedná se o intenzivní práci na problémových partiích, které u mě ochably zejména z důvodu těhotenství – záda, zadek, boky, břicho a pánevní dno. DVD je možné pouštět jako celek, nebo po rozfázovat jednotlivých kapitolách, což umožňuje přeskupování, vynechávání nebo návrat k dynamické části cvičení i mezi posilováním.

Cvičením podle DVD jsem nikdy nedůvěřovala a intenzivnímu posilování s velkým počtem opakování také moc ne, v tomto případě mám však pocit, že cvičím a ani moc „nedřu“, necítím se vyčerpaná a unavená. Zřejmě je to proto, že David neopakuje jeden cvik do úmoru, ale spíše cviky prokládá a zařazuje nenápadné i v průběhu cvičení, nikoliv pouze na konec. Jedná se o koncepci a promyšlenost, která mému cvičení chyběla.

Jediná nevýhoda DVD je, že je dá se říct nesehnatelné. U Avonu se nedá samostatně koupit, a v tuto chvíli bohužel pouze po aukcích a inzerátech na internetu od lidí, kteří ho dostali jako dárek k zakoupeným Avon výrobkům v minulé kampani a nepotřebují ho. Až ho někde objevím, pár jich skoupím, rozhodla jsem se totiž, že podaruji svoje aktivní kamarádky na mateřské, které řeší podobné problémy jako já – jak dosáhnout maximálních výsledků a bezva životního pocitu v minimálním čase, nešidit rodinu a děti dojížděním na hodiny aerobiku přes celé město ve večerních hodinách.SOUVISEJÍCÍ ŠTÍTKY:
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:


AKCE Bonami.cz kredit 200 Kč!

Mrkni na Bonami.cz e-shop plný pěkných věcí do domácnosti za super ceny. Když se teď zaregistruješ přes tento odkaz, dostaneš kredit 200 Kč na první nákup, tak neváhej!


Slevové kupóny na Tipli

Objevte slevové kódy na Wolt, Mobelix, Knihy Dobrovský a další. Stačí se zaregistrovat zde a získáte peníze zpět na váš účet za nákupy v mnoha e-shopech!