Bazar - Dětské oblečení, dámské šaty, ceny od 40 Kč >>Avon katalog 15/2020Avon katalog 15/2020


Cvičení HEAT

V současné době je populární cvičení HEAT nebo H.E.A.T.. Zkratka pochází z anglického spojení High Energy Aerobic Training. Cvičitelům aerobiku nejspíš slova high a aerobic evokují formu aerobiku – aerobik ve vysokém tempu s náročnějšími tanečními prvky. Jde však o zcela něco jiného.

Cvičení HEAT Praha h.e.a.tCvičení H.E.A.T představuje kvalitní simulaci mírné až velmi náročné vysokohorské chůze – powerwalkingu – v prostředí fitnesscentra na strojích Maxerrunner®. Tvůrci Maxerrunneru® vycházeli z faktu, že chůze je pro člověka nejpřirozenějším a nejzdravějším způsobem pohybu. Toto cvičení je vhodné pro širokou skupinu populace, úroveň zátěže si určuje každý sám s ohledem na svoje možnosti.

Cvičí se na stroji podobném běžeckému pásu (treadmill) s tím rozdílem, že tento stroj je poháněn vaší vlastní energií, nikoliv motorem jako je tomu u běžeckého pásu. Nohy jsou navíc nuceny k další druhotné mírně balanční zátěži, protože povrch tohoto přístroje není zcela hladký, pod svrchní gumovou vrstvou jsou umístěny válečky – navozující pocit chůze po kamenité cestě. Podle intenzity cvičení je možné zaměřit se na spalování tuků, nebo na zvyšování kondice. Zvýšením sklonu pásu můžete simulovat chůzi v nejnáročnějším terénu.

Video ukázka H.E.A.T:

Kam na HEAT cvičení:
Praha – Heat4body Hotel Olšanka (Táboritská 23, Praha 3), Fitness Opatov (Opatovská 1754, Praha 4), STUDIO ARBES (Arbesovo nám. 3 Praha 5), Reebok Fitness (Prusíkova 2577/16 Praha 5), PÁRTY FIT (Molákova 36, Praha 8), Fitness Club Hanka Kynychová (Šifářská 1/3, Praha 4), Fitness Millennium (Kladenská 68, Praha 6)
Brno – WEISSER SPORT CENTRUM (Hrnčířská 6, Brno), ZONE4YOU (Třída Generála Píky 2026, Brno)