Bazar - Dětské oblečení, dámské šaty, ceny od 40 Kč >>



Avon katalog 7/2022Avon katalog on-line 7/2022


Dámské plavky kolekce 2022

Pomalu se nám blíží jaro a léto a s ním zvýšená péče o tvarovnání křivek, hubnutí, cvičení a shánění sportovního oblečení. Vrcholem dámského sportovního úsilí po jaře obvykle bývá letní dovolená v plavkách, ideálně u moře.

Plavky se zavazováním za krk, ať už s push-up košíčky Litex 2014Dámské Plavky pastelové pruhy se zavazováním za krk bez výztuže Litex 2016

Letošní kolekce plavky Litex 2022 je opět velmi pestrá a flexibilní díky možnosti kombinovat horní a dolní díly dvoudílných plavek podle potřeby. Ačkoliv se ustálila určitá klasika v módě plavek, která vyhovuje konvencím, tedy zeštíhlující jednodílné plavky, klasické i nižší střihy kalhotek a velká obliba push-up podprsenek pro dvoudílné dámské plavky, najdeme stále dokonalejší složení materiálu, zajímavější vzory a drobné ozvláštnění a vychytávky v každé nové kolekci plavek pro štíhlé i plnoštíhlé.V módních trendech plavek i v roce 2018 kralují jásavé pastelové barvy s abstraktními geometrickými vzory. Velkou část kolekce obsadily modely plavek se zavazováním za krk, ať už s push-up košíčky, či absolutně bez výztuže pro ženy, které si to mohou dovolit.

Vychytávky najdeme i u některých střihů kalhotek, jako jsou třeba plavky u kterých lze výškově nastavit spodní díl ohrnutím jejich lemu. Za zmínku stojí také novinka – roztomilé dámské plavkové kraťasy.

Plavky bokové kalhotky ohrnovací Litex 2014Dámské plavky kraťasy Litex 2014

Zajímavý materiál najdeme v kolekci 2022 na všech plavkách, jak dámských, tak dívčích a sportovních.

Plavky s košíčky push-upPlavky s košíčky 2014

A kdo skutečně nechce vyloženě odhalené plavky z důvodu plnoštíhlé postavy, oblejších křivek, pro skrytí břicha zvolí plavky tankiny pro plnoštíhlé. Tankiny – tedy plavkový top (s košíčky, či bez výztuže) zkombinovaný s libovolným spodním dílem jaký zrovna máte ve skříni, nebo ve zcela stejném materiálu se vám bude hodit kdykoliv budete chtít jít proti léty zavedeným obvyklým konvenčním střihům.

Tankiny 2014Plavky tankiny pro plnoštíhlé

A nezapomeňte! V aktivně stráveném létě budete potřebovat nejen nové plavky, ale také letní šaty, sportovní sukni, sportovní obuv na běhání, cvičení nebo zumbu, či kvalitní pevnou sportovní podprsenku, to vše najdete v nabídce letní kolekce sportovního oblečení Litex 2020.