Dámské plavky kolekce 2023

Pomalu se nám blíží jaro a léto a s ním zvýšená péče o tvarovnání křivek, hubnutí, cvičení a shánění sportovního oblečení. Vrcholem dámského sportovního úsilí po jaře obvykle bývá letní dovolená v plavkách, ideálně u moře.

Letošní kolekce plavek Litex 2023 je opět velmi pestrá a flexibilní díky možnosti kombinovat horní a dolní díly dvoudílných plavek podle potřeby. Ačkoliv se ustálila určitá klasika v módě plavek, která vyhovuje konvencím, tedy zeštíhlující jednodílné plavky, klasické i nižší střihy kalhotek a velká obliba push-up podprsenek pro dvoudílné dámské plavky, najdeme stále dokonalejší složení materiálu, zajímavější vzory a drobné ozvláštnění a vychytávky v každé nové kolekci plavek pro štíhlé i plnoštíhlé.V módních trendech plavek i v roce 2023 kralují jásavé pastelové barvy s abstraktními geometrickými i květinovými vzory. Velkou část kolekce obsadily modely plavek se zavazováním za krk, ať už s push-up košíčky, či absolutně bez výztuže pro ženy, které si to mohou dovolit.

Vychytávky najdeme i u některých střihů kalhotek, jako jsou třeba plavky u kterých lze výškově nastavit spodní díl ohrnutím jejich lemu. Za zmínku stojí také roztomilé dámské plavkové kraťasy.

Zajímavý materiál najdeme v kolekci 2023 na všech plavkách, jak dámských, tak dívčích a sportovních.

A kdo skutečně nechce vyloženě odhalené plavky z důvodu plnoštíhlé postavy, oblejších křivek, pro skrytí břicha zvolí plavky tankiny pro plnoštíhlé. Tankiny – tedy plavkový top (s košíčky, či bez výztuže) zkombinovaný s libovolným spodním dílem jaký zrovna máte ve skříni, nebo ve zcela stejném materiálu se vám bude hodit kdykoliv budete chtít jít proti léty zavedeným obvyklým konvenčním střihům.

A nezapomeňte! V aktivně stráveném létě budete potřebovat nejen nové plavky, ale také letní šaty, sportovní sukni, sportovní obuv na běhání, cvičení nebo zumbu, či kvalitní pevnou sportovní podprsenku, to vše najdete v nabídce letní kolekce sportovního oblečení Litex 2023.SOUVISEJÍCÍ ŠTÍTKY:
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:


AKCE Bonami.cz kredit 200 Kč!

Mrkni na Bonami.cz e-shop plný pěkných věcí do domácnosti za super ceny. Když se teď zaregistruješ přes tento odkaz, dostaneš kredit 200 Kč na první nákup, tak neváhej!


Slevové kupóny na Tipli

Objevte slevové kódy na Wolt, Mobelix, Knihy Dobrovský a další. Stačí se zaregistrovat zde a získáte peníze zpět na váš účet za nákupy v mnoha e-shopech!