Infrasauna

Infrasauna je rozhodně jedním z nejrevolučnějších prostředků pro domácí léčbu a regeneraci organismu. Máme jí již rok doma a nemocnost celé rodiny se snížila. Její pořízení bylo asi tak nákladné jako týdenní dovolená u moře pro dvě osoby a technik, který jí přivezl jí sestavil během hodiny. Infrasauna je vhodná pro saunování malých dětí a pro osoby, které se léčí s krevním tlakem, nebo těžce snášejí vysokou teplotu v klasické sauně.

Výhodou zvýšení tělesné teploty pomocí saunování je prokrvení kůže a orgánů celého těla. Prokrvení pokožky podporuje její regeneraci a omlazení pleti..

Teplo je v infrasauně zajišťováno infračerveným zářením speciálními keramickými zářiči. Tato technologie byla patentována dr. Tadaschi Ishikawa v Japonsku již v roce 1965. Výhodou infračerveného záření je možnost prohřátí těla hluboko do svalové tkáně a spuštění procesu intenzivního pocení již okolo 50 °C. Prostředí v sauně nezatěžuje organismus a není narozdíl od klasického saunování nijak nepříjemné ani životu nebezpěčné, protože po celou dobu saunování dýcháte vzduch o teplotě cca 20 až 55 °C, nikoliv 80-100 °C.

Výhody saunování v infrasauně:

– Prohřátí svalové tkáně
– Snížení ztuhlosti svalů a kloubů
– Zmírnění bolesti a napětí
– Stimulace krevního oběhu
– Léčba zánětů kůže
– Hubnutí (za 30 min. až – 1200 KJ)
– Relaxace a regenerace organismuSOUVISEJÍCÍ ŠTÍTKY:
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:


AKCE Bonami.cz kredit 200 Kč!

Mrkni na Bonami.cz e-shop plný pěkných věcí do domácnosti za super ceny. Když se teď zaregistruješ přes tento odkaz, dostaneš kredit 200 Kč na první nákup, tak neváhej!


Slevové kupóny na Tipli

Objevte slevové kódy na Wolt, Mobelix, Knihy Dobrovský a další. Stačí se zaregistrovat zde a získáte peníze zpět na váš účet za nákupy v mnoha e-shopech!