Nejoblíbenější cvičení s Jill (Jillian Michaels Level 1-3)

Jillian Michaels cviceniUž nějakou dobu se šíří cvičebním světem nový trend – náročné spalovací cvičební programy Jillian Michaels.

Jillian Michaels získala popularitu v reality show The Biggest Loser. Prosula zejména schopností tvarovat tlusté a nepovedené zadky a skutečně si nebrala servítky – cvičení na zadek od Jill je prostě dokonalé a funguje! Její příběh je silný v tom, že jako malá sama bojovala s nadváhou a později se s tím snažila něco udělat, což se jí podařilo. Je velmi malá (159 cm) a navíc se narodila v Americe, kde je přejídání a nevhodná volba potravin ruru v ruce s nadměrnou tloušťkou celé generace američanů. Má vlastní pořad o hubnutí a podle jejích slov, stačí cvičit půl hodiny denně, aby jste byli úspěšní. Míchá mezi sebou bojová umění, power jógu, kardio a intervalový trénink a posilování pomocí činek.

Proč podle Jillian cvičit?

Pokud potřebujete extrémní motivaci,vyzkoušeli jste bez úspěchu mnoho druhů cvičení a nedařilo se zhubnout, nebo chcete zkusit něco nového, protože nemáte rádi monotonní cvičení a váš trénink vám již připadná nudný. Jde o poměrně náročné silové cvičení založené na intervalovém tréninku, který je neuvěřitelně účinný pro pálení tuků a rozvoj síly. Vyzkoušejte svoje síly a posuďte sami:

Jillian Michaels 30 dní Shred Level 1 video

Zkuste spalovat tuk s tímto intervalovým fitness tréninkem, který kombinuje sílu, kardio, a ABS cvičení!

Od cvičení Jill Levelu 1, 2, 3 až k No More Trouble Zones Complete Workout a zpátky

Musím říct, že tvarování s Jillianinými 30-ti minutovými bloky mi šlo loni zjara hodně rychle. Neztrácela jsem motivaci a celkem se mi dařilo jíst dlouhodobě lehká a dietní jídla. Cvičení bylo příjemně minimalstické a zvládnutelné.

Na podzim jsem udělala fatální začátečnickou chybu. Protože mi to už nějak nestačilo, měla jsem alespoň ten pocit, nasadila jsem do cvičebního plánu navýšení v čase intenzitě. Začala jsem cvičit její hodinový posilovací blok No More Trouble Zones Complete Workout v kombinaci s 2x týdenním kardio tréninkem. Nevím jeslti to bylo nevhodně zvolené (silovější a delší cvičení) a příliš často, nebo zvýšeným příjmem v období vánočního a povánočního útlumu, či nevhodným načasováním do zimního období, kdy ubývá energie obecně. Začala jsem trochu nabírat a cítila se hodně unavená. S úlevou jsem v polovině března dostala nápad, že se vrátím k Levelu 1 a stravu začnu zase víc hlídat.

Po měsíci musím říct, že se vracím zase k sobě a jsem ráda, že jsem svojí chybu odhalila relativně včas 🙂

Související články:

Výpočet ideální intenzity cvičení

Zhubněte jednou provždy – bestseller Antónie MačingovéSOUVISEJÍCÍ ŠTÍTKY:
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:


AKCE Bonami.cz kredit 200 Kč!

Mrkni na Bonami.cz e-shop plný pěkných věcí do domácnosti za super ceny. Když se teď zaregistruješ přes tento odkaz, dostaneš kredit 200 Kč na první nákup, tak neváhej!


Slevové kupóny na Tipli

Objevte slevové kódy na Wolt, Mobelix, Knihy Dobrovský a další. Stačí se zaregistrovat zde a získáte peníze zpět na váš účet za nákupy v mnoha e-shopech!