Bazar - Dětské oblečení, dámské šaty, ceny od 40 Kč >>Avon katalog 7/2022Avon katalog on-line 7/2022


Nitnendo Wii – konzole na cvičení doma

Pokud scháníte cokoli, co vás doma vyhecuje k pohybu a domácímu cvičení, nebo zabaví celou rodinu, zkuste uvažovat o herní konzoli Nintendo Wii. Najdou se i jiné konkurenční konzole, které fungují na principu snímání pohybu vašeho těla – třeba Xbox Kinect. Mám, dojem že ten nevyžaduje držení žádného ovladače v ruce.

Nintendo Wii je herní konzole, která simuluje různé sporty. Samotná krabička wii je asi tak velká jako externí harddisk. Tato krabička pomocí kabelu a USB propojí s televizí a přes wi-fi je možné propojení internetem a zároveň se do ní dávají disky. Připojení k internetu není nezbytné, ale koupíte online pomocí něj napříhlad nový software (hry).

Nintendo wii sports hry recenzeManžela nejvíc nadchnul tenis, bowling, a šipky, dětem se líbí skoky na lyžích a pingpong. Skvělé je, že lze dokoupit různé ovladače a podložky, volant, tenisovou raketu, pingpongovou pálku atd. Pokud máte ovladačů více, hrajete všichni. Ženy určitě ocení fitnes programy díky kterým můžete hubnout před obrazovkou.

Nintendo Wii lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>