Po Nitnendo Wii tu máme RingFitAdventure Switch pro cvičení a fitness doma

Nintendo Ring Fit Adventure je jedinečná hra, která kombinuje zábavu s cvičením. Tento titul je dostupný pro konzole Nintendo Switch a umožňuje hráčům vstoupit do světa fantazie, zatímco si zároveň procvičí celé tělo.

Hra se ovládá pomocí nového příslušenství Ring-Con, což je pružný kroužek, který hráči drží v rukou během cvičení. Ring-Con se připojuje k Joy-Conům na konzoli a hráči se tak mohou pohybovat a interagovat s virtuálním světem hry.

Nejprodávanější Nintendo Switch ceny >>

Nintendo Ring Fit Adventure nabízí různé herní módy, včetně dobrodružství, které hráči procházejí v boji proti zlým silám. Hráči musí běhat, skákat, dělat dřepy a další cviky, aby porazili nepřátele a postupovali dál v hře.

Kromě dobrodružství nabízí hra také mini-hry a tréninkové programy pro posílení určitých partií těla. Hráči mohou také sledovat svůj pokrok v rámci herního menu a díky tomu mohou sledovat své výkony a dosahovat lepších výsledků.

Nintendo Ring Fit Adventure je skvělým způsobem, jak se bavit a zároveň cvičit. Je to ideální pro ty, kteří chtějí zlepšit své fitness, ale nemají čas nebo peníze na návštěvu posilovny. Nintendo Ring Fit Adventure nabízí vynikající zážitek s cvičením doma, který si mohou užít hráči všech věkových kategorií. A to nejen na konzolích Nintendo Switch, ale i dalších herních platformách jako je například Nintendo Wii či Xbox.

Nintendo Wii

Před tímto programem bylo na cvičení doma populární zejména
Nintendo Wii a Wii U. Dnes již není v nabídce na trhu. Pokud jste tehdy chtěli něco, co vyhecuje k pohybu a domácímu cvičení, nebo zabaví celou rodinu, byla to dobrá volba uvažovat o herní konzoli Nintendo Wii. Našly se i jiné konkurenční konzole, které fungovaly na principu snímání pohybu vašeho těla – třeba Xbox Kinect. Mám, dojem že ten nevyžadoval ani držení žádného ovladače v ruce.

Nintendo Wii byla vydána v roce 2006 a nabízela nový způsob ovládání her pomocí pohybu. Konzole byla vybavena bezdrátovými ovladači s akcelerometry a senzory pohybu, což umožňovalo hráčům interagovat s hrami pomocí fyzických pohybů a gest. Nintendo Wii se stala velmi populární pro svou schopnost přinést novou úroveň zábavy a interakce s hrami, a to nejen pro hardcore hráče, ale i pro rodiny a nezkušené hráče.

Nintendo Wii herní konzole simulovala různé sporty. Samotná krabička wii byla asi tak velká jako externí harddisk. Tato krabička pomocí kabelu a USB propojila s televizí a přes wi-fi bylo možné propojení internetem a zároveň se do ní dávají disky. Připojení k internetu není nezbytné, ale koupíte online pomocí něj napříhlad nový software (hry).

Nintendo wii sports hry recenze

Manžela nejvíc nadchnul tenis, bowling, a šipky, dětem se líbí skoky na lyžích a pingpong. Skvělé je, že lze dokoupit různé ovladače a podložky, volant, tenisovou raketu, pingpongovou pálku atd. Pokud máte ovladačů více, hrajete všichni. Ženy určitě ocení fitnes programy díky kterým můžete hubnout před obrazovkou.

Nintendo Wii U

Nintendo Wii U byla vydána v roce 2012 jako nástupce Nintendo Wii. Konzole byla vybavena dotykovým tabletovým ovladačem s dotykovým displejem, který umožňoval hráčům interagovat s hrami pomocí dotyků a gest. Nintendo Wii U nabízela také zpětnou kompatibilitu s Nintendo Wii hrami, což znamenalo, že hráči mohli hrát své oblíbené hry z Nintendo Wii na nové konzoli.SOUVISEJÍCÍ ŠTÍTKY:
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:


AKCE Bonami.cz kredit 200 Kč!

Mrkni na Bonami.cz e-shop plný pěkných věcí do domácnosti za super ceny. Když se teď zaregistruješ přes tento odkaz, dostaneš kredit 200 Kč na první nákup, tak neváhej!


Slevové kupóny na Tipli

Objevte slevové kódy na Wolt, Mobelix, Knihy Dobrovský a další. Stačí se zaregistrovat zde a získáte peníze zpět na váš účet za nákupy v mnoha e-shopech!