Bazar - Dětské oblečení, dámské šaty, ceny od 40 Kč >>Avon katalog 3/2020Avon katalog 3/2020


Power jóga

joga praha cvičeníPower jóga si získala znašnou popularitu. Tento kompromis mezi silovým a relaxačním cvičením je velmi harmonickým a stravitelným cvičením pro širokou veřejnost. Nevyžaduje zvládnutí náročných pozic klasické jógy a přesto je jejím cílem rozvoj fyzických a psychických schopností, ale také harmonie a odbourání napětí a stresu.

Power jóga využívá pouze možností vašeho těla. Nenápadnou metodou zlepšíte osvojí ohebnost i sílu, výkon kardiovaskulárního systému i dechovou kapacitu plic. Pokud se intenzivně a jednostraně věnujete vrcholovému sportu, je power jóga ideální kompenzační cvičení. Pokud jste nikdy systematicky necvičili, můžete vklidu začít právě s tímto druhem cvičení, je vpodstatě vhodné pro každého. Power jóga vytvaruje a zformuje tzv. svaly centra, jejichž stav má často přímý vliv na celkovou fyzickou kondici, kondici vnitřních orgánů, ale i vaší imunitu, tedy i to jak jste odolní vůči nemocem.

Vašek Krejčík, propagátor power jógy v Česku na stránkách Power Yoga Akademie (www.bmsa.cz): „…Já Vám v powerjóze nabízím pouze cvičení, které také má filozofii – být fyzicky a psychicky zdatní v rozmezí našeho běžného života. Každý z nás jsme jiní, každý chceme něco jiného a proto, vždy máte na výběr. Nejhorší je sedět a nechat tělo na pospas civilizačním vlivům, které na nás působí každý den. Přidejte se mezi lidi, kteří se o sebe starají. Uvidíte, že budete spokojeni…“