Sportovní podprsenka

Kvalitní sportovní podprsenka, je pro sport naprosto nezbytná, zejména pokud máte větší poprsí. Intenzivní pohyb je pro mnohé ženy s košíčkem C a výš téměř nesnesitelný. Nejnovější výzkumy navíc ukazují, že ani ženy s menším poprsím by neměly výběr kvalitní sportovní podprsenky podceňovat.

Na co je sportovní podprsenka a proč jí mít?

Otřesy trpí zejména kožní vazivo, dochází k protažení kůže a jediný návrat do původního stavu může být nakonec jen otázkou plastické chirurgie.

Dobrá sportovní podprsenka je také velmi pohodlná, ale zároveň pevná, z odpovídajícího prodyšného a rychleschnoucího materiálu – např. CoolMax, Lycra nebo elasthan a má nastavitelná, širší (často podložená) nebo gelová ramínka, která se nezařezávají.

Nezaměňujte top a sportovní podprsenku. Sportovní top, který pořídíte v rozmezí 200-300 Kč se pouze jako sportovní podprsenka jeví, v žádném případě však nefunguje jako podpěra prsou, málokdy má nastavitelná ramínka.

Sportovní podprsenky, oblíbené začky

Sehnat kvalitní sportovní podprsenky, za přijatelné ceny už není takový problém, na internetu si můžete zvolit srovnání ceny i modelů, nabídka se zdá docela široká. Přesto jde spíše o okrajovou oblast zájmu výrobců spodního prádla. Nebojte se nákupu přes internet, vždy je možná výměna zboží. V kamenných obchodech je výběr užší než v online shopech a cena opravdu dobré sportovní podprsenky (Nike, Adidas, Danskin) se možná vyšplhá daleko přes 1500 Kč.

V našem e-shopu nabízíme velmi oblíbenou sportovní podprsenku z materiálu CoolMax, která splňuje výše uvedené parametry, za přijatelnou cenu. Tato podprsenka je vhodná spíše pro střední zátěž.

Aktuální informace k podprsenkce Vivian (leden 2010): podprsenka Vivian byla nahrazena střihově shodnou sportovní podprsenkou Jessie se slabším síťovým materiálem na zádech. Důvodem ukončení výroby Vivian bylo to, že se výrobci nepodařilo sehnat shodný materiál. Bohužel i tato podprsenka se šije pouze do košíčku velikosti 80D.

V aktuálním článku najdete hodnocení a odkazy na dalších pár sportovních podprsenek, větších velikostí, nejen v černém nebo bílém provedení značek H.I.S, SWEGMARK, Venice Beach, Felina, SUSA a další:

Sportovní podprsenky 2014

Nejoblíbenější značky sportovní podprsenky

sportovní podprsenka triumph, craft, adidas, nike, otto, vivianSOUVISEJÍCÍ ŠTÍTKY:
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY: