Avon pochod 2013 Praha

Letošní Avon pochod 2013 se odkládá z 8.6.2013 až na září, termín bude upřesněn. Již tradiční každoroční pocházka Prahou s Avonem je skutečně příjemná. Neváhejte se zúčastnit, uděláte něco pro sebe a zároveň přispějete na konto boje proti rakovině prsu. Avon tričko proti rakovině prsu, které slouží jako vstupenka na pochod, se stalo již v minulých ročnících velmi populární. Letos se tričko obzvláště vyvedlo, navrhovala ho známá módní návrhářka Taťána Kovaříková. Avon tričko je dobré objednat už před pochodem, v den akce již bude v omezeném množství.

Pochod AVON 2013 trasa povede přes Staroměstské nám., Železná, okolo Stavovského divadla (Rytířská), Havířská, Na Příkopě, 28.října, Národní, Masarykovo nábř. – Rašínovo nábř., Vyšehradský tunel, Podolské nábř., cíl – areál Žlutých lázní v Podolí od 12:00 hod. Zázemí akce a doprovodný program k pochodu se bude na Staroměstském náměstí a pěší zóně v 10:00 – 12:00 hod.

POZOR akce Avon Pochod přesunuta na září

PROGRAM 13. ROČNÍKU AVON POCHODU Praha 2013

START:
Ve 12 hodin ze Staroměstského náměstí v Praze.
Program na startu již od 10 hodin. Vystoupí skupina Gipsy.cz.

CÍL:
Žluté lázně v Praze-Podolí
Vstup do Žlutých lázní od 13 hodin.
V cíli Pochodu vystoupí Tonya Graves, Monika Absolonová, David Deyl a MIG 21.

Těšit se můžete také na dětský koutek, kosmetické novinky a stánky partnerů Avon Pochodu.

Vstupenkou na Avon Pochod je Tričko proti rakovině prsu 2013.
Děti do 12 let mají v doprovodu dospělé osoby vstup zdarma.
Do areálu Žlutých lázní mají přístup i psi.

AVON POCHOD AFTER PARTY:
Ve Žlutých lázních Avon Pochod nekončí. Přijďte se pobavit na After party v klubu Hard Rock Café na Malém náměstí 3 od 19 hodin.

pánské tričko avon pochod 2013 Kromě toho, že dámské i pánské tričko slouží jako vstupenka na Avon Pochod 2013, jeho koupí také přispíváte na konto Avon proti rakovině prsu. Dámské tričko má univerzální velikost a jeho pružný materiál a variabilní střih umožní každé ženě najít si vlastní styl nošení – šatičky, tuniku, tričko nebo tílko. Je vyrobeno z materiálu ve složení 94% viskóza + 6% elastan. Objednat si ho můžete na níže uvedené stránce. Stojí 399 Kč a při samostatném objednání bez dalšího zboží je účtován manipulační poplatek 100 Kč.

Katalog AVON on-line

Online prohlížení katalog Avonpři nákupu nad 1000 Kč poštovné zdarma a 10% sleva na nákup z dalšího katalogu při objednání na této stránce
objednávky také emailem obchod@avon-katalog.euSOUVISEJÍCÍ ŠTÍTKY:
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY: