Jak vybrat plavky

Dokonalost vaší postavy při výběru plavek nehraje žádnou roli. V katalogu Litex najdete širokou nabídku plavek, které Vám nabídnou dokonalý vzhled, který s potěšením předvedete na veřejnosti. Jde o velmi kvalitní a cenově přijatelné dámské plavky české výroby, které jsou precizně šité ze zahraničních materiálů a nezruinují Vaší peněženku.

AKTUÁLNĚ čtěte zde: Dámské plavky kolekce 2024 horké novinky

Jak vybrat dámské plavky?

Plavky Litex jsou nejlepší volbou, pokud chcete vysokou kvalitu za dobrou cenu. Kolekce 2024 je velmi pestrá a můžete si vybrat z tisíců položek, které jsou vhodné pro absolutně všechny postavy a plavecké aktivity. Počet plavek je obměňován s každou kolekcí a starší kolekce jsou nabízeny formou výprodeje se slevou.

Stačí objednat a vybrané plavky doručíme do Vašich rukou, plavky můžete vyzkoušet v pohodlí domova a v případě, že nesedí vrátit, či vyměnit. Letošní nabídka plavek je opravdu pestrá, nabízí velkou variabilitu střihů a materiálů. Tady je máme:

Plavky pro malá prsa

Plavky 2015 push-upVyhněte se plavkám bez výstuže, pro vás jsou ideální vystužené podprsenky typu push-up nebo podprsenky s vyztuženými košíčky. Vaše poprsí opticky zvětší plavky s velkými vzory

Plavky pro široké boky

Plavky 2015 široké bokyPokud to jde, vyberte si mezi kombinovatelnými plavkami a sice tak, aby spodní díl byl jednobarevný se sníženým pasem a překrýval nejširší část boků – tedy plavkové kalhotky široké.

Plavky pro velká prsa

Plavky s kosticemiPro vás platí opak toho co pro malá prsa, kromě toho že nebudete vybírat mezi vyztuženými push-upkami si dejte také pozor na kvalitu šití podprsenky plavek. Není větší trapas než prasklé ramínko, které nevydrželo tíhu vašich prsou. Podprsenky se širokými podloženými ramínky jsou pro vás nezbytností, tvar může pomoci držet kostice.

Plavky pro zmenšení bříška

Jednodílné dámské plavkyVybírejte jednodílné plavky, pokud chcete zakrýt břicho. Ideální je pokud bude pozornost směřovat k vašemu poprsí nebo dekoltu. Vybírejte plavky s velkým výstřihem.

Plavky pro problémy postavy

Nadměrné plnoštíhlé dámské plavkyPokud máte nadměrnou velikost, můžete si kromě jednodílných vybrat také dvoudílné plavky z kategorie ladies až do velikosti 56 nebo plnoštíhlé (obsahuje dvoudílné i jednodílné plavky přibližně do velikosti 48). Snad s žádným kouskem v našem šatníku si nedáváme tolik práce jako s výběrem plavek. Vždyť je to pochopitelné, když jen málokterá z nás je spokojená se svou postavou. Plavky odhalí většinou celou naší postavu. Pochopitelně, že se nažíme do plavek hubnout, ale příroda se někdy na nás podepíše natolik, že se stydíme za vady, se kterými není možné dělat vůbec nic.