Taneční oblečení na zumbu, street dance a cvičení

Zumba oblečení 2012

Zumba oblečení potřebujete nejen na cvičení zumby, jde o taneční oblečení typicky využitelné pro všechny sportovně-taneční tréninky jako je street dance, disco dance, hip hop a některé modely se hodí i na jógu, běhání a cvičení. Originální zumba oblečení přímo značky ZUMBA nebo jakékoliv oblečení na tanec, které je zumba oblečení podobné je srovnatelné a jde spíš jen o trademark. V podstatě jde hlavně o to, aby jste na sobě měla příjemné, pohodlné sportovní oblečení, které bude z elastického a savého materiálu (např. bavlna v kombinaci s Lycrou nebo elasthanem) a aby toto oblečení bylo módní, barevné – hravého vzhledu. Ideální je například kombinace široké legíny – top. Legíny můžete volit ve střední nebo dlouhé délce a nahoru potom kontrastní top nebo triko bez rukávů v jásavých pastelových barvách (tyrkysová, růžová, fialová, žlutá). Pod tričko nebo top patří vhodná sportovní podprsenka.

Oblečení na street dance, zumbu a  tanec – nová kolekce oblečení 2024

Harémové legíny - harémky

Na zumba street dance tanec nebo cvičení můžeme doporučit například dlouhé legíny, které se dělají v několika barvách. Nebo volné dlouhé kalhoty. Případně legíny v 3/4 délce. Velkou oblibu si také získaly legíny harémového střihu – harémky. Jde o kalhoty „nasrávačky“ se sníženým sedem. Skvělé jsou harémky hlavně na všechny taneční styly typu street dance, hip-hop, ale i pro běžné cvičení a volnočasové aktivity. Jsou prostě nyní hodně in.

Zumba + Fitness

Zumba Fitness je velmi populární a moderní způsob aerobiku, nebo tance s prvky latinskoamerického tance a aerobiku chcete-li. Oblíbené je pro kombinaci tance, pohybu a zábavy. Jednoduše být cool se nosí i při cvičení ať na vás není tolik vidět ta taneční dřina 😀

Zobrazit legíny a kalhoty dlouhé >>

Zobrazit legíny a kalhoty střední >>

Topy naleznete v sekci trika >>

triko zumbaoblečení zumba
triko bez rukávů zumba
triko zumbakalhoty zumba
1. širší dlouhé kalhoty na tanec, zumbu, aerobik
2. bederní pás na tanec a zumbu
3. harémové kalhoty na zumbu a tanec
4. triko bez rukávů s vloženým topem pod prsa
5. triko bez rukávů (v barvách 102 žlutá, 508 středně modrá)
6. triko bez rukávů (v barvách 100 bílá, 501 světle modrá, 117 šedá, 604 světle zelená)