Bazar - Dětské oblečení, dámské šaty, ceny od 40 Kč >>Avon katalog 11/2022Avon katalog on-line 11/2022


Taneční oblečení na zumbu, street dance a cvičení

Zumba oblečení 2012Zumba oblečení potřebujete nejen na cvičení zumby, jde o taneční oblečení typicky využitelné pro všechny sportovně-taneční tréninky jako je street dance, disco dance, hip hop a některé modely se hodí i na jógu, běhání a cvičení. Originální zumba oblečení přímo značky ZUMBA nebo jakékoliv oblečení na tanec, které je zumba oblečení podobné je srovnatelné a jde spíš jen o trademark. V podstatě jde hlavně o to, aby jste na sobě měla příjemné, pohodlné sportovní oblečení, které bude z elastického a savého materiálu (např. bavlna v kombinaci s Lycrou nebo elasthanem) a aby toto oblečení bylo módní, barevné – hravého vzhledu. Ideální je například kombinace široké legíny – top. Legíny můžete volit ve střední nebo dlouhé délce a nahoru potom kontrastní top nebo triko bez rukávů v jásavých pastelových barvách (tyrkysová, růžová, fialová, žlutá). Pod tričko nebo top patří vhodná sportovní podprsenka.

Oblečení na street dance, zumbu a  tanec – nová kolekce oblečení 2022

Harémové legíny - harémkyNa zumba street dance tanec nebo cvičení můžeme doporučit například dlouhé legíny, které se dělají v několika barvách. Nebo volné dlouhé kalhoty. Případně legíny v 3/4 délce. Velkou oblibu si také získaly legíny harémového střihu – harémky. Jde o kalhoty „nasrávačky“ se sníženým sedem. Skvělé jsou harémky hlavně na všechny taneční styly typu street dance, hip-hop, ale i pro běžné cvičení a volnočasové aktivity. Jsou prostě nyní hodně in.

Zumba + Fitness

Zumba Fitness je velmi populární a moderní způsob aerobiku, nebo tance s prvky latinskoamerického tance a aerobiku chcete-li. Oblíbené je pro kombinaci tance, pohybu a zábavy. Jednoduše být cool se nosí i při cvičení ať na vás není tolik vidět ta taneční dřina 😀

Zobrazit legíny a kalhoty dlouhé

Zobrazit legíny a kalhoty střední

Topy naleznete v sekci trika.

Kalhoty na zumbuBederní pás na tanec a zumbu
Harémové kalhoty na zumbu triko zumbaoblečení zumba
triko bez rukávů zumba triko zumbakalhoty zumba
1. širší dlouhé kalhoty na tanec, zumbu, aerobik2. bederní pás na tanec a zumbu3. harémové kalhoty na zumbu a tanec4. triko bez rukávů s vloženým topem pod prsa5. triko bez rukávů (v barvách 102 žlutá, 508 středně modrá)6. triko bez rukávů (v barvách 100 bílá, 501 světle modrá, 117 šedá, 604 světle zelená)