Dámské plavky kolekce 2024

Pomalu se nám blíží jaro a léto a s ním zvýšená péče o tvarovnání křivek, hubnutí, cvičení a shánění sportovního oblečení. Vrcholem dámského sportovního úsilí po jaře obvykle bývá letní dovolená v plavkách, ideálně u moře.

Letošní kolekce plavek Litex 2024 je opět velmi pestrá a flexibilní díky možnosti kombinovat horní a dolní díly dvoudílných plavek podle potřeby. Ačkoliv se ustálila určitá klasika v módě plavek, která vyhovuje konvencím, tedy zeštíhlující jednodílné plavky, klasické i nižší střihy kalhotek a velká obliba push-up podprsenek nebo balconette pro dvoudílné dámské plavky, najdeme stále dokonalejší složení materiálu, zajímavější vzory a drobné ozvláštnění a vychytávky v každé nové kolekci plavek pro štíhlé i plnoštíhlé. V módních trendech plavek i v roce 2024 kralují jásavé pastelové barvy s abstraktními geometrickými i květinovými vzory i jemné jednobrevné odstíny. Velkou část kolekce obsadily modely plavek se zavazováním za krk, ať už s push-up košíčky, či absolutně bez výztuže pro ženy, které si to mohou dovolit.

Vychytávky najdeme i u některých střihů kalhotek, jako jsou třeba plavky u kterých lze výškově nastavit spodní díl ohrnutím jejich lemu. Za zmínku stojí také roztomilé dámské plavkové kraťasy.

Zajímavý materiál najdeme v kolekci 2024 na všech plavkách, jak dámských, tak dívčích a sportovních.

A kdo skutečně nechce vyloženě odhalené plavky z důvodu plnoštíhlé postavy, oblejších křivek, pro skrytí břicha zvolí plavky tankiny pro plnoštíhlé. Tankiny – tedy plavkový top (s košíčky, či bez výztuže) zkombinovaný s libovolným spodním dílem jaký zrovna máte ve skříni, nebo ve zcela stejném materiálu se vám bude hodit kdykoliv budete chtít jít proti léty zavedeným obvyklým konvenčním střihům.

A nezapomeňte! V aktivně stráveném létě budete potřebovat nejen nové plavky, ale také letní šaty, sportovní sukni, sportovní obuv na běhání, cvičení nebo zumbu, či kvalitní pevnou sportovní podprsenku, to vše najdete v nabídce letní kolekce sportovního oblečení Litex 2024.SOUVISEJÍCÍ ŠTÍTKY:
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY: