Po Nitnendo Wii tu máme RingFitAdventure Switch pro cvičení a fitness doma

Nintendo Ring Fit Adventure je jedinečná hra, která kombinuje zábavu s cvičením. Tento titul je dostupný pro konzole Nintendo Switch a umožňuje hráčům vstoupit do světa fantazie, zatímco si zároveň procvičí celé tělo.

Hra se ovládá pomocí nového příslušenství Ring-Con, což je pružný kroužek, který hráči drží v rukou během cvičení. Ring-Con se připojuje k Joy-Conům na konzoli a hráči se tak mohou pohybovat a interagovat s virtuálním světem hry.

Nejprodávanější Nintendo Switch ceny >>

Nintendo Ring Fit Adventure nabízí různé herní módy, včetně dobrodružství, které hráči procházejí v boji proti zlým silám. Hráči musí běhat, skákat, dělat dřepy a další cviky, aby porazili nepřátele a postupovali dál v hře.

Kromě dobrodružství nabízí hra také mini-hry a tréninkové programy pro posílení určitých partií těla. Hráči mohou také sledovat svůj pokrok v rámci herního menu a díky tomu mohou sledovat své výkony a dosahovat lepších výsledků.

TRX a fitness pomůcky pro posilování i cvičení doma za super ceny >>

Nintendo Ring Fit Adventure je skvělým způsobem, jak se bavit a zároveň cvičit. Je to ideální pro ty, kteří chtějí zlepšit své fitness, ale nemají čas nebo peníze na návštěvu posilovny. Nintendo Ring Fit Adventure nabízí vynikající zážitek s cvičením doma, který si mohou užít hráči všech věkových kategorií. A to nejen na konzolích Nintendo Switch, ale i dalších herních platformách jako je například Nintendo Wii či Xbox.

Nintendo Wii

Před tímto programem bylo na cvičení doma populární zejména
Nintendo Wii a Wii U. Dnes již není v nabídce na trhu. Pokud jste tehdy chtěli něco, co vyhecuje k pohybu a domácímu cvičení, nebo zabaví celou rodinu, byla to dobrá volba uvažovat o herní konzoli Nintendo Wii. Našly se i jiné konkurenční konzole, které fungovaly na principu snímání pohybu vašeho těla – třeba Xbox Kinect. Mám, dojem že ten nevyžadoval ani držení žádného ovladače v ruce.

Nintendo Wii byla vydána v roce 2006 a nabízela nový způsob ovládání her pomocí pohybu. Konzole byla vybavena bezdrátovými ovladači s akcelerometry a senzory pohybu, což umožňovalo hráčům interagovat s hrami pomocí fyzických pohybů a gest. Nintendo Wii se stala velmi populární pro svou schopnost přinést novou úroveň zábavy a interakce s hrami, a to nejen pro hardcore hráče, ale i pro rodiny a nezkušené hráče.

Nintendo Wii herní konzole simulovala různé sporty. Samotná krabička wii byla asi tak velká jako externí harddisk. Tato krabička pomocí kabelu a USB propojila s televizí a přes wi-fi bylo možné propojení internetem a zároveň se do ní dávají disky. Připojení k internetu není nezbytné, ale koupíte online pomocí něj napříhlad nový software (hry).

Nintendo wii sports hry recenze

Manžela nejvíc nadchnul tenis, bowling, a šipky, dětem se líbí skoky na lyžích a pingpong. Skvělé je, že lze dokoupit různé ovladače a podložky, volant, tenisovou raketu, pingpongovou pálku atd. Pokud máte ovladačů více, hrajete všichni. Ženy určitě ocení fitnes programy díky kterým můžete hubnout před obrazovkou.

Nintendo Wii U

Nintendo Wii U byla vydána v roce 2012 jako nástupce Nintendo Wii. Konzole byla vybavena dotykovým tabletovým ovladačem s dotykovým displejem, který umožňoval hráčům interagovat s hrami pomocí dotyků a gest. Nintendo Wii U nabízela také zpětnou kompatibilitu s Nintendo Wii hrami, což znamenalo, že hráči mohli hrát své oblíbené hry z Nintendo Wii na nové konzoli.SOUVISEJÍCÍ ŠTÍTKY:
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY: