Alli prášky na hubnutí

Opravdu účinné prášky na hubnutí, by si přál každý, kdo má nadváhu. Mezi hit posledních měsíců patřily přípravky na rychlé hubnutí Alli nebo Meridia. Bohužel, zejména v oblasti hubnutí platí, že je potřeba zvýšená ostražitost a orientace v nepřehledné situaci, ovládané tržními zájmy výrobců, jinak riskujete nejen obsah vaší peněženky, ale především vlastní zdraví!

Prášky na hubnutí mohou fungovat snad jen jako dobré placebo. Prokazatelně po nich nikdo trvale nehubne. Bez dlouhodobého poznávání a výběru zdravých potravin a pravidelného cvičení se hubnutí nikomu nedaří. Obezita je vždy důsledek výběru potravin, velkého objemu kalorií a nedostatku pohybu.

Tady jeden příspěvek, z diskuze na téma „Alli prášky na hubnutí“ to vystihuje nejlépe:

Zdravím všechny, vyzkoušela jsem Alli jsou vyhozené peníze. Pokud v hubnutí pořád tápete rozhodně se vydejte jinou cestou, taková nějaká konzultace s poradcem na výživu a fitness, sestavení jídelníčku na hubnutí a pohybového plánu od odborníka vám přinese trvalejší efekt a možná za stejné peníze!!! Zhubla jsem, ale pochybuju že díky alli, spíš za to může režim který jsem poctivě dodržovala, protože jsem už prostě zhubnout musela – alli jsem si to jen pojistila a taky užívala ze zvědavosti kdyby třeba výsledek nějak ještě vylepšovalo. Ale můj dojem je že bych stejného efektu dosáhla i bez pilulí. Z 80 kg jsem shodila na 75 za dva měsíce, díky tomu že jsem se denně hýbala (cvičení, procházky, rotoped) a omezila sůl, tuky a sladké.

Pokud přesto věříte produktům na podporu hubnutí a spalování tuků, můžete si vybrat z doporučené nabídky třeba tady:

Hubnutí, spalování tuků kompletní nabídka >>SOUVISEJÍCÍ ŠTÍTKY:
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY: