Balanční boty

Chcete vylepšovat svou postavu a kondici, aniž by jste o tom věděla? To je sen většiny žen. Cvičení vyžaduje určité úsilí a ne vždy se nám do něj zrovna chce. Bohužel udržet si dlouhodobě pěknou postavu bez fyzické aktivity není možné. Vaší snaze mohou pomoci balanční boty s vícevrstevnou kolébavou podrážkou.

Módní boty všech typů pro ženy i muže – široká nabídka – doprava zdarma nad 2500 Kč + akce a slevy zde >>


Chůze v botách s houpavým efektem

Zaoblená podrážka těchto bot vyžaduje, abyste při stání i chůzi neustále udržovala rovnováhu – vzniká tím takzvaný kolébavý efekt, který působí proti zkracování šlach a procvičuje svaly. Posiluje se tak svalstvo nohou, břicha i zad a poskytuje se úleva kloubům. Jsou tím kladeny také požadavky na koordinaci, podporuje se krevní oběh a zlepšuje celkové držení těla. A ještě jeden příjemná věc: měkká struktura odrážky a kolébání Vám připomenou chůzi naboso po jemném povrchu.

Pro posílení svalů na nohou i břišních a zádových svalů – pro lepší držení těla. Speciální vícevrstvá podrážka s kolébavým efektem.

Hubnutí s balančními botami?

Nikoliv, pokud reklama tvrdí, že zhubnete je to přemrštěné tvrzení. Můžete však napravit některé nešvary způsobené nošením lodiček (zkrácení některých svalů). Pozor cvičit a běhat se v nich nedá, mohla by jste si způsobit úraz. Pokud ale často chodíte, třeba za kočárkem, můžete pomocí těchto bot zajistit, že budou namáhány správné svaly a dojde k lepšímu vytvarování svalů nohou a hýžďí. Navíc možná odstraníte bolesti zad v křížové oblasti. Tak proč to nezkusit, za malou investici to stojí!

Boty z imitace kůže a textilu se speciální podrážkou z gumy. Stimuluje krevní oběh a aktivuje smysl pro rovnováhu a všechny tělesné svaly. Perfektní pro ty, kdo by si chtěli zvýšit kondici.SOUVISEJÍCÍ ŠTÍTKY:
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY: