Dámské boty Nike na běhání Free Run, Air Max,

Boty Nike, pro mě vždycky symbolizovaly špičku v botách na běhání. Společnost Nike je jedním z leaderů na trhu sportovní obuvi, který si může dovolit dokonalé testování funkčnosti a materiálů každé řady bot, které uvede na trh.

Tenisky pro ženy široký výběr >>


Nike Free Run jsou boty na běhání které mě zaujaly na první pohled. Je fakt, že měly i dobré promo v podobě vtipného videa. Normálně při výběru příšerně váhám a často koupi odkládám, protože se nemůžu rozhodnout. Free Run mě na první pohled uchvátily jako něco nového.

Taky mi reklama u tohoto modelu hodně zahrála na takovou tu strunu hodnoty, kterou pro mě představuje svoboda a volnost pohybu – výrazně profilovaná a prořezaná podrážka a odlehčený materiál lákající k obutí a běhu volnou krajinou.

Bota Nike Free Run má simulovat běh naboso bez jeho nepříznivých aspektů, jako je nedostatek tlumení a nepříjemný vliv povrchu. Nike Free Run mají modely obuvi stejného jména s jinou číslovkou, jsou vyráběny v různé míře pružnosti.


Boty Nike Free Run jsou k dostání v různých barevných variantách a lišícím se stupněm flexibility. Nejpružnější je model Nike Free Run 3.0 s nejvyšší mírou pružnosti pak Nike Free Run 5.0 až po Nike Free 7.0, což je téměř klasická běžecká bota.SOUVISEJÍCÍ ŠTÍTKY:
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY: