Infrasauna

Infrasauna je rozhodně jedním z nejrevolučnějších prostředků pro domácí léčbu a regeneraci organismu. Máme jí již rok doma a nemocnost celé rodiny se snížila. Její pořízení bylo asi tak nákladné jako týdenní dovolená u moře pro dvě osoby a technik, který jí přivezl jí sestavil během hodiny. Infrasauna je vhodná pro saunování malých dětí a pro osoby, které se léčí s krevním tlakem, nebo těžce snášejí vysokou teplotu v klasické sauně.

Výhodou zvýšení tělesné teploty pomocí saunování je prokrvení kůže a orgánů celého těla. Prokrvení pokožky podporuje její regeneraci a omlazení pleti..

Teplo je v infrasauně zajišťováno infračerveným zářením speciálními keramickými zářiči. Tato technologie byla patentována dr. Tadaschi Ishikawa v Japonsku již v roce 1965. Výhodou infračerveného záření je možnost prohřátí těla hluboko do svalové tkáně a spuštění procesu intenzivního pocení již okolo 50 °C. Prostředí v sauně nezatěžuje organismus a není narozdíl od klasického saunování nijak nepříjemné ani životu nebezpěčné, protože po celou dobu saunování dýcháte vzduch o teplotě cca 20 až 55 °C, nikoliv 80-100 °C.

Keto dieta

Výhody saunování v infrasauně:

– Prohřátí svalové tkáně
– Snížení ztuhlosti svalů a kloubů
– Zmírnění bolesti a napětí
– Stimulace krevního oběhu
– Léčba zánětů kůže
– Hubnutí (za 30 min. až – 1200 KJ)
– Relaxace a regenerace organismuSOUVISEJÍCÍ ŠTÍTKY:
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY: