Sportovní podprsenky

Po nějakém čase se opět vracíme k tématu sportovní podprsenky. Když mě mrzel definitivní zánik sportovní podprsenky české výroby Sportovní podprsenka Vivian, nebylo na trhu nic moc na výběr. Pokud jste rezignovaly na poměr cena/výkon a nechaly si dovézt něco ze zahraničí, tak to šlo. Ale za cenu kolem 600 Kč, kvalitní pevná podprsenka s posuvnými ramínky, na aerobic, cvičení nebo zumbu a ještě ve větších velikostech nebyla vůbec k sehnání. Dnes je situace o dost jiná, ceny sportovního oblečení šly celkově dost dolů a výrobci se předhánějí.

Sportovní podprsenky
Sportovní podprsenky oblíbené značky

Progresivním výrobcem dámského sportovního oblečení a prádla je firma Nike. Sportovní podprsenky Nike jsou velmi propracovnané, jejich cena je vyšší. Od kvalitní sportnovní podprsenky očekáváme skutečně pohodlné provedení i ve variantě s kosticemi pro perfektní podporu. Tvarované bezešvé košíčky s tvarujícím a podpůrným efektem, nastavitelná ramínka, zapínání na háčky vzadu, dostupnost ve větších velikostech, materiál odvádějící pot. Novinkou jsou push up sportovní podprsenky, pro lepší vizuální efekt. Nejširší nabídku cenově přijatelných a kvalitních sportovních podprsenek naleznete nyní v Halens:

Sportovní podprsenky >>

E-shop nabízí hned několik druhů sportovních podprsenek, nejen v černém nebo bílém provedení. Specialitou je multipack – pořídíte za super cenu například sestavu bílé a černé Zastoupení zde má také velmi oblíbená značka oblečení NEXT a další. Sportovní podprsenky vybírejte s ohedem na materiál, dostatečnou šíři ramínek, rozpětí velikostí a nastavitelnost:

  • sportovní podprsenky s nastavitelnými ramínky
  • sportovní podprsenky s kosticemi
  • sportovní podprsenky na zumbu a cvičení
  • sportovní podprsenky multipack
  • sportovní podprsenky větší velikosti XXL
  • push up sportovní podprsenky

Sportovní podprsenky Cellbes, Elami, Triumph i XXL široká nabídka >>

Sportovní podprsenky české nebo zahraniční značky?

Nevýhodou sportovní podprsenky českých výrobců je zaměření na užší trh – cílovou skupinu žen s košíčkem do 80 D. Výrobci spodního prádla bohužel obecně považují sportovní podprsenky za okrajovou záležitost, na tak malém trhu, jako je ten český se jedná o artikl, který není masově prodejný a proto neinvestují do jeho vývoje a variability.

Z těch českých šije sportovní podprsenku levně ve dvou barevných variantách LITEX.SOUVISEJÍCÍ ŠTÍTKY:
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY: