Zelená káva na hubnutí

Prodejci hubnoucích přípravků přišli tento rok s dalším prodejním trhákem. Zelená káva ve formě výtažku zelené kávy v kapslích slibuje desetinásobek kyseliny chlorogenové (CGA), než má káva černá. Je známo, že i čená káva je poměrně silným antioxidantem, ale jakýkoliv přímý vliv na hubnutí nebyl prokázán. Kávu piji několik let a pravidelně, pozoruji u ní pouze močopudný efekt a povzbuzující, taky mi hodně chutná, tak je možné, že díky tomu nemám pak tolik chuť na jídlo.

zelená káva na hubnutí recenze
Zelená káva


V počátcích marketingové masáže uvádění zelené kávy na trh se reklamy opravdu překonávaly. Zhubnout 14 kg za měsíc za pomocí zelené kávy udělalo kolem ní bohužel více škody než užitku a vzbuzovalo spíše vzpomínky na předražené a nefunkční třzní produkty.

Zelená káva kompletní nabídka a akce >>

Pravda o účincích zelené kávy

Bude někde uprostřed. Kromě vysokého obsahu vitamínu C, který má jak známo silné antioxidační účinky, zmírňuje záněty v těle, urychluje metabolimus a příznivě působí na vstřebávvní tuků, obsahuje zelená káva  kyselina chlorogenová a polymerické fenoly, které patří mezi nejsilnější antioxidanty a působí na hladinu krevního cukru, zpomaluje vstřebávání glukózy to přispívá k lepšímu hospodaření těla s cukrem v krvi, k menšímu ukládání tělesného tuku, kofein urychluje metabolismus a díky tomu tělo začne rychleji využívat tukové zásoby. Fenoly obsažené v kávě mají podle výzkumů vliv na krevní oběh, činnost srdce, cévní oběh, správné trávení a detoxikaci těla. Výtažek ze zelené kávy v kapslích má výraznější účinky než pití zelené kávy.

Funguje pouze jako doplněk při hubnutí, nikoliv prostředek a to v kombinaci se správným stravováním a pohybem.SOUVISEJÍCÍ ŠTÍTKY:
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY: