CLPA centrum – léčba pohybového aparátu Praha 9 Vysočany

Téměř 10. tým rokem funguje v areálu Vysočanské nemocnice ortopedicko – rehabilitační zdravotnické zařízení s názvem „Centrum léčby pohybového aparátu“.

Zařízení nabízí v současné době jednu z nejucelenějších koncepcí rehabilitační péče v Praze se zaměřením na intenzivní poúrazovou a pooperační rehabilitaci, na prevenci chronických, bolestivých a degenerativních onemocnění (zejména páteře), ale také na diagnózy neurologické a další.

Zařízení, mimo jiné, poskytuje vysoce specializované služby v oblasti sportovní medicíny (mezi klienty patří AC Sparta Praha, FC Slovan Liberec), preventivní ucelené programy (které využívají především firmy pro své zaměstnance), včetně programů na zlepšování fyzické kondice poskytujeme úplné spektrum fyzikální terapie včetně vodoléčebných procedur a v neposlední řadě relaxační programy (formou masáží, saunování, vodních masáží).

Pod vedením odborníků zde mohou cvičit nastávající maminky, klienti na redukčním programu, ale i senioři a děti. Některé procedury hradí pojišťovny:

– individuální fyzioterapie,
– sestavení ind. pohyb. programu
– masáž celková
– cvičení pro těhotné

Internetová adresa: www.clpa.cz

Ortézy a ortopedické pomůcky kompletní nabídka >>SOUVISEJÍCÍ ŠTÍTKY:
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY: