Les Mills

Les Mills je další cvičební program. Je to další registrovaná značka cvičení jako je třeba Zumba. Cvičitelé v zahraničí již dávno pochopili, že cvičení je potřeba nabízet jako produkt. Už nestačí jít na nějaký aerobik, nějaký pilates, nějaké posilování nebo nějaké tai-chi. Zákazník, tedy v případě cvičení – cvičenec, žádá identifikaci s něčím značkovějším, jediněčnejším. Vymyslíte vašemu produktu značku, vybudujete jméno a každý si jednoduše spojí konkrétní obsah právě s „vaší značkou“. Myslím, že termínech marketingu se tomu říká pozicování značky. Minulý měsíc proběhla médii zpráva o cvičení značky Les Mills.

Jde o skupinový koncept cvičení, jehož kolébkou je Austrálie. Obsah cvičebních lekcí pokrývá vše za čím e obvykle chodí do fitnescentra – koncept rozvoje síly, dynamiky, vytrvalosti, pružnosti, spalování tuků, reabilitace a relaxace. V našich podmínkách je nabízeno pouze jádro tohoto produktu – lekce BodyPump, BodyCombat a BodyBalance. Všechny hodiny jsou provozovány za doprovodu adekvátní, konceptem schválené hudby.

Les Mills BodyPump
Pod cvičením BodyPump si můžete představit převážně zvyšování svalové síly velkých svalových skupin. Cvičí se také s nakládací činkou.

Les Mills BodyCombat
Jde o hodninu zaměřenou na rozvoj dynamiky a dost intenzivní vybití. Kombinace kardio prvků z řady bojových sportů – karate, boxu, taekwonda. Tuším to, kvůli čemu jsem kdysi s nadšením chodila na kickbox aerobic.

Les Mills BodyBalance
Hodina zaměřená na rozvoj rovnováhy těla i mysli. Na těchto hodinách posílíte vnitřný systém svalstva, zeštíhlíte postavu a navíc dosáhnete dokonalé pohody v psychické rovině.

Stejné jako hodiny s podobnými názvy řeknate si možná. Každopádně je něco kouzelného na tom, že od cvičení získáte garantovanou koncepční úroveň. Což v případě návštěvy libovolného fitnesscentra nemůžete říct, obzvlášť pokud jdete na novou hodinu zcela naslepo. Co instruktor jiný přístup, jiné složení cviků, jiná úroveň motivace a provedení. Přirovnala bych to k situaci, jako když si jdete koupit třeba běžecké boty. Někdo kupuje jen Adidas, jiný Nike, Mizuno nebo Puma, protože od konkrétní značky něco očekává. Jiný neřeší detaily a běží v čemkoliv.

Za Les Mills můžete zatím vyrazit pouze do Holmes Place.SOUVISEJÍCÍ ŠTÍTKY:
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY: