Nejoblíbenější cvičení s Jill (Jillian Michaels Level 1-3)

Jillian Michaels cviceniUž nějakou dobu se šíří cvičebním světem nový trend – náročné spalovací cvičební programy Jillian Michaels.

Jillian Michaels získala popularitu v reality show The Biggest Loser. Prosula zejména schopností tvarovat tlusté a nepovedené zadky a skutečně si nebrala servítky – cvičení na zadek od Jill je prostě dokonalé a funguje! Její příběh je silný v tom, že jako malá sama bojovala s nadváhou a později se s tím snažila něco udělat, což se jí podařilo. Je velmi malá (159 cm) a navíc se narodila v Americe, kde je přejídání a nevhodná volba potravin ruru v ruce s nadměrnou tloušťkou celé generace američanů. Má vlastní pořad o hubnutí a podle jejích slov, stačí cvičit půl hodiny denně, aby jste byli úspěšní. Míchá mezi sebou bojová umění, power jógu, kardio a intervalový trénink a posilování pomocí činek.

Proč podle Jillian cvičit?

Pokud potřebujete extrémní motivaci,vyzkoušeli jste bez úspěchu mnoho druhů cvičení a nedařilo se zhubnout, nebo chcete zkusit něco nového, protože nemáte rádi monotonní cvičení a váš trénink vám již připadná nudný. Jde o poměrně náročné silové cvičení založené na intervalovém tréninku, který je neuvěřitelně účinný pro pálení tuků a rozvoj síly. Vyzkoušejte svoje síly a posuďte sami:

Jillian Michaels 30 dní Shred Level 1 video

Zkuste spalovat tuk s tímto intervalovým fitness tréninkem, který kombinuje sílu, kardio, a ABS cvičení!

Od cvičení Jill Levelu 1, 2, 3 až k No More Trouble Zones Complete Workout a zpátky

Musím říct, že tvarování s Jillianinými 30-ti minutovými bloky mi šlo loni zjara hodně rychle. Neztrácela jsem motivaci a celkem se mi dařilo jíst dlouhodobě lehká a dietní jídla. Cvičení bylo příjemně minimalstické a zvládnutelné.

Na podzim jsem udělala fatální začátečnickou chybu. Protože mi to už nějak nestačilo, měla jsem alespoň ten pocit, nasadila jsem do cvičebního plánu navýšení v čase intenzitě. Začala jsem cvičit její hodinový posilovací blok No More Trouble Zones Complete Workout v kombinaci s 2x týdenním kardio tréninkem. Nevím jeslti to bylo nevhodně zvolené (silovější a delší cvičení) a příliš často, nebo zvýšeným příjmem v období vánočního a povánočního útlumu, či nevhodným načasováním do zimního období, kdy ubývá energie obecně. Začala jsem trochu nabírat a cítila se hodně unavená. S úlevou jsem v polovině března dostala nápad, že se vrátím k Levelu 1 a stravu začnu zase víc hlídat.

Po měsíci musím říct, že se vracím zase k sobě a jsem ráda, že jsem svojí chybu odhalila relativně včas 🙂

Související články:

Výpočet ideální intenzity cvičení

Zhubněte jednou provždy – bestseller Antónie MačingovéSOUVISEJÍCÍ ŠTÍTKY:
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY: